محصولات

اجاره کولر دماآوران

اجاره کولر گازی دماآوران در تهران 09121060301 دماآوران، یکی از با سابقه ترین شرکت های خدمات اجاره کولر گازی، پنکه و بخاری برای مراسم و مجالس در تهران  می باشد که با شرکت ها و اورگانهای معتبری همکاری دارد.

اجاره کولر دماآوران

درمان بی اشتهایی در فصل تابستان با طب سنتی

تابستان با  شور و هیجانی که با خود دارد، برای بعضی از افراد مشکلاتی از جمله بی اشتهایی ایجاد میکند. البته با آگاهی از این مشکلات و سعی در جلوگیری از آن می توان آثار نامطلوب آن را کاهش داد و از این فصل لذت برد.

گرمای شدید هوا یکی از این مشکلات است که ممکن است بعضی ها را دچار گرمازدگی، کم اشتهایی و لاغری کند.

در تابستان بر اثر گرمای بیش از حد هوا سیستم تنظیم‌کننده دمای بدن برخی از افراد دچار اختلال می گردد، هنگامی که فرد در یک محیط خیلی گرم یا مرطوب قرار می گیرد یا این که فعالیت بدنی شدیدی ندارد، برای رها شدن از این گرمای زیاد، مکانیسم هایی در بدن فعال می شوند که باعث بروز گرمازدگی در فرد می‌شود.

درمان بی‌اشتهایی در طب سنتی

طبقه‌بندی بی‌اشتهایی در طب سنتی با طب مدرن فرق دارد؛ در منابع طب سنتی انواع سومزاج‌ها، وجود اخلاط در معده، اختلال در عملکرد طحال و کبد، کم خونی و اعراض نفسانی مانند غم، ترس و هیجان‌ها به عنوان دلیل بی‌اشتهایی آمده است.

در تابستان، کاهش اشتها و بی‌اشتهایی بیش از دیگر فصل‌ها به خصوص در گرم مزاج‌ها دیده می‌شود، زیرا بر اثر گرمای هوابی‌نظمی‌‌هایی در سیستم داخلی بدن بروز می‌کند. همچنین غلبه‌ی صفرا بر بدن باعث ایجاد التهاب و حرارت شدید می‌شود که نتیجه‌ی آن تشنگی مفرط و بی‌اشتهایی بسیار است.

نسخه‌های درمانی برای کم اشتهایی در تابستان:

باید گفت «کم اشتهایی و لاغری در تابستان» بیماری نیست و بیشتر مردم برای رفع کم اشتهایی و کاهش وزن در تابستان به دارو نیاز ندارند، مگر این‌که این عارضه باعث اختلال  فعالیت‌های روزانه‌ی فرد شود. در این صورت باید نسخه‌های درمانی زیر را رعایت کنید:

انگور

انگور و فرآورده‌های آن (کشمش، مویز، شیره و شربت) بسیار پرخاصیت هستند و می‌توان آن‌ها  را به‌ عنوان یک ماده‌ی غذایی مفرح و خون‌ساز مصرف کرد. اگر در روزهای گرم تابستان دچار بی‌اشتهایی شدید و نتوانستید غذا بخورید، انگور را در برنامه‌ی غذایی خود بگنجانید، زیرا تغذیه‌کننده‌ی همه‌ی اعضای بدن است و موجب خوش‌رنگی پوست و شادابی آن می‌شود.

عرق خارشتر

یکی از عرقیات گیاهی موثر در افزایش اشتها، عرق خارشتر است که موجب افزایش تعریق نیز شده و به این ترتیب گرما و حرارت موجود در بدن را کاهش می‌دهد. به این منظور، در روزهای گرم تابستان، یک فنجان عرق خارشتر را به مدت یک ساعت در یخچال قرار دهید تا خنک شود، سپس آن را میل کنید.

#اجاره کولر در تهران

کولر کرایه ای

کولر کرایه ای در سیدخندان|اجاره کولر و اجاره کولر گازی09121060301 اجاره کولر و سیستم های سرمایشی در تهران برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.کولر کرایه ای

همیشه  در مورد تفاوت دمای احساس شده با دمای ثبت شده سوال بوده که چرا دمای حس شده گرمتر از دمای ثبت شده

است.

در پاسخ به این سوال به استنادکارشناسان به دمای جعبه سفید رنگ در سایه در ایستگاه هواشناسی خارج از شهر

است که این خارج از شهر بودن باعث دوربودن از جزیره حرارتی شهرها و آماری متفاوت از دمای محسوس مرکز شهر می‌شود. ‌

در هواشناسی دو نوع دما وجود دارد:نوع اول  دمای محسوس و نوع دوم  دمای اندازه گیری و ثبت شده در ایستگاه هواشناسی.

دمای محسوس شده  دمایی است که به شخصه و همه ی ما  آن را حس می‌کنیم و دمای ثبت شده دمایی است که در شرایطی خاص در ایستگاه هواشناسی بررسی می‌شود؛ و بعد از آن ثبت میشود.

نکته مهم در خصوص دمای ثبت شده این است که این دما، دمای قفسه‌ای سفید رنگ و چوبی است که در قسمت سایه ایستگاه آب و هواشناسی قرار دارد.

برای مثال افرادی  دمای هوای اعلام شده را با دماسنج خودرو خود مقایسه کرده اند در حالی که دما سنج خودرو دمای هوای نزدیک به سطح زمین و آسفالت را نشان می‌دهد.

که منطقا متفاوت از یکدیگر هستند چون استناد کارشناسان به دمای جعبه سفید رنگ در سایه در ایستگاه هواشناسی خارج از شهر است که این خارج از شهر بودن باعث دوربودن از جزیره حرارتی شهرها و آماری متفاوت از دمای محسوس مرکز شهر می‌شود.

کولر کرایه ای

و فرق  دمای محسوس به  دمای ثبت شده ممکن است به دلیل عوامل زیادی مانند رطوبت و مابقی فاکتورهای آب و هواشناسی بستگی داشته باشد  برای مثال دمای هوای کیش و تهران در یک روز ممکن است یکی باشد اما رطوبت و شرجی بودن هوا در کیش باعث می‌شود کیش گرم‌تر از تهران به نظر برسد.

 

اجاره انواع وسایل سرمایشی و گرمایشی
کولر گازی ایستاده
کولر آبی
پنکه مهپاش
جهت امور صنعتی و مراسم

••••••••••اجاره تجهیزات سرمایشی••••••••

اجاره پنکه صنعتی(مهپاش)
اجاره کولر گازی (ایستاده)❄️❄️❄️
اجاره کولر گازی(پرتابل)❄️❄️❄️❄️
09121060301☎️☎️

کرایه کولرگازی ایستاده

کرایه کولرگازی ایستاده ویژه ایام محرم و هیئت های مذهبی ارائه بهترین سیستم های صوتی، اجاره کولر گازی پرتابل , اجاره کولرگازی پنجره ای , اجاره پنکه , اجاره کولر آبی ,اجاره کولر آبی .در استان تهران با ظرفیت ویژه آماده پذیرایی از مهمانیها و مجالس و مراسم شما می باشیم.

کرایه کولرگازی ایستاده

برگزاری آیین و رسوم در هر جامعه ای تقویت کننده پیوندهای اجتماعی آن جامعه محسوب می شود . در این میان در فرهنگ شیعه مراسم عزاداری ایام محرم دارای اعتبار معنایی با ارزشی است .کرایه کولرگازی ایستاده

استفاده از دستگاه های صوتی مناسب تنظیم شده برای هیئت های مذهبی در برگزاری مراسمات خیلی مهم می باشد . یک مشکل اساسی در سیستم های صوتی، عدم تسلّط استفاده کنندگان به کاربری دستگاهها است. این دستگاهها صدا را تقویت می کنند، تا حدّی که همه به راحتی بشنوند؛ نه این که شدّت صدا به حدی افزایش پیدا کند که آزار دهنده

#کرایه کولر

#کرایه کولر گازی

#کرایه باند اکتیو

#کرایه موتور برق

#کرایه کولرگازی ایستاده

#کرایه کولر گازی پرتابل

رای دهید حتما
رای شما
[Total: 0 Average: 0]
اجاره اسپیلت

اجاره اسپیلت | اجاره کولر گازی دماآوران09121060301 اجاره اسپیلت ایستاده  اجازه می دهد همه فضاهای شما خیلی سریع خنک شده و شما زودتر به دمای مطلوبتان برسید.

درباره اسپلیت و کولر گازی مدل ایستاده:

کولرگازی های مدل ایستاده با ساختاری اقتصادی طراحی شدند و راهکارهای عالی برای کنترل هوای مکان هایی همچون هتل ها، آموزشگاه ها، فروشگاه ها، بانکها، تالارها و دیگر مکانها برای شمابه ارمغان آورده است. این کولرها دارای قدرت سرمایش بالا،رده ی انرژی B و طراحی زیبا هستند.

اسپیلت ایستاده سرد و گرم ایستاده در ظرفیت Btu/h 50000، همراه با فیلتر تصفیه هوا می باشند؛این کولرها نوعی دیگر از کولرهای دوتیکه است که پنل داخلی آن به صورت ایستاده روی زمین قرار خواهد گرفت.

سرمادهی بالاتری نسبت به مدل دیواری دارد؛دارای ساختاری مدرن، شیک و طراحی ویژه قطعات داخلی خود از ابعادی باریک برخوردار بوده و در نتیجه نصب و جابه جایی آن بسیار راحت و آسان  است.

کاربردها :

اجاره اسپیلت

اسپلیت و کولر گازی مدل ایستاده  برای فضاهایی با تعداد افراد معین و حداکثر ارتفاع تا 4 متر، ظرفیت مناسب برای فضای تا 120 متر مربع می باشد، بدیهی است که با افزایش تعداد افراد، تعداد و ظرفیت کولر هم افزایش خواهد داشت.

ویژگی ها :

 قدرت سرمایش فوق العاده و سریع

صفحه نمایش جادویی

سنسور تشخیص حرکت

قدرت پرتاب باد فوق العاده در 4 جهت

رای دهید حتما
رای شما
[Total: 0 Average: 0]
تاثیرات شگفت آور گرمای شدید

تاثیرات شگفت آور گرمای شدید هوا بر روی زندگی انسان#اجاره کولر ، دمای زیاد هوا آدمی را عصبی و کلافه میکند و باعث می شود کنترل رفتار خود را از دست بدهد.

تاثیرات شگفت آور گرمای شدید
خنک کننده

چند مورد از شگفت آوری های گرما زیاد در جهان

خارج شدن قطار از خط آهن به خاطر خم شدن ریل در اثر گرمای شدید هوا

هواپیماها در جنوب غربی آمریکا به دلیل گرمای زیاد مجبور به فرود آمدن می شوند

هواشناسان برای نمایش شدت گرمای هوا رنگ کم آوردند

شاخص دمای هوا در Dhahran عربستان سعودی ۸۱ درجه سانتی گراد بوده است

گردشگران در گرمای شدید تابستان در روستای مرگ در کالیفرنیا

دمای ۷۳ درجه سانتی گرادی در بندر ماهشهر

زمین اطراف ایستگاه های متروی لندن داغ می شوند

در سال ۲۱۰۰، سه نفر از ۴ نفر از شدت گرما جان خود را از دست خواهند داد

گرمازدگی اجاره کولر
توسط دماآوران / مقالات / / 0 دیدگاه

گرمازدگی اتومبیل خود را برطرف کنید.#اجاره کولر در تهران09121060301 اتومبیل شما هم در فصل تابستان دچار گرمازدگی، بیمار ی و تشنج میشود؛ و به قول معروف جوش می‌آورد.

گرمازدگی اجاره کولر
اجاره کولر

بنابراین اگر در وقت مناسب به داد آن نرسید، ممکن است خسارت جدی برای شما بهوجود بیاورد.

به قول مجله خبری دماآوران ، شروع و تجربه یک تابستان داغ برای همه افراد و به‌خصوص برای رانندگان اتومبیل های شخصی طاقت‌فرسا و سخت شده است.
این مسئله به طور خود به خودی روی اجزای و قطعات وسایل نقلیه هم اثر منفی و مخرب می گذارد و باعث استهلاک بیشتر شده است. گرم شدن زیاد قطعات اتومبیل باعث خسارت یا از بین رفتن آن‌ها میشود.

در نتیجه برای جلوگیری از خطر استهلاک یا داغ کردن اتومبیل راهکارهایی وجود دارد که در زیر به آنها اشاره شده است:

ترموستات خودرو را در فصل تابستان باز نکنید
برخلاف نظر بعضی از تعمیرکاران و رانندگان محترم وجود ترموستات روی موتور در فصل تابستان نیز امری ضروری مب باشد.
به این دلیل که موتور در ساعات اولیه روز به‌سرعت به دمای نرمال برسد و سرد کار نکند؛علاوه‌بر بررسی درست کار کردن ترموستات، رادیاتور، پمپ خنک‌کاری، بخش‌های سیستم خنک‌کاری را نیز به‌خوبی بررسی کنید.

بررسی موتور خودرو
در ابتدای فصل تابستان موتور خودرو را آزمایش کرده و به‌گونه ای تنظیم کنید که دمای سیستم خنک‌کاری موتور در حد نرمال باشد. همچنین بررسی مدار سیستم جرقه‌زنی و سیستم خنک‌کاری و رفع عیب آن ضروری است.

در نتیجه در فصل تابستان هم انسان به سرما و خنکی نیاز دارد که گروه دماآوران با اجاره انواع سیستم های سرمایشی(اجاره کولر،اجاره کولر گازی پرتابل،اجاره پنکه)در خدمت شما هستم و هم اتومبیل ما .

اولین و بزرگترین مرکز اجاره کولر گازی ، اجاره کولر گازی ایستاده ، اجاره کولر ، اجاره کولر گازی، اجاره کولر گازی ایستاده، اجاره کولر پرتابل، قیمت اجاره کولر گازی