میکروفن

اجاره باند در شهرک غرب

 

اجاره باند در شهرک غرب

 

شرکت دما آوران با ارایه بهترین باندها در انواع مختلف و همچنین میکروفن ها برای مجالس گوناگون در خدمت شما عزیزان میباشد .

تماس با ما :09121060301 هاشمی

 

باند
اجاره باند در شهرک غرب

باند فلش خور چه‌طور کار میکند؟

باند فلش خور یک باند اکتیو است . باند‌‌‌‌های اکتیو یک آمپلی فایر داخلی دارند و دیگر نیازی به تنظیم فرکانس خروجی نیست. زیرا آمپلی فایر داخلی با کمک مدار کراس اور فرکانس معین هر درایوی را تنظیم میکند و با این نحوه احتمال خرابی باندها بسیار کم می‌گردد. باند‌‌‌‌های فلش خور دارای افکت هستند و به همین دلیل برای استفاده از‌ آنها نیازی به میکسر نیست و داشتن اکو یک مزیت دیگر نیز دارد آن هم امکان وصل کردن سازها به باند است . محدودیت این باندها در توان آن هاست. نهایت توان در باند فلش خور 500 وات است .در بعضی مدل ها با افزایش ولوم تویتر از وفر قوی تر میشود و ممکن است باعث شود کیفیت صدا تغییر کند.

اجاره باند در شهرک غرب

باند‌‌‌‌های فلش خور دو نوع مختلف دارند:

برخی با باتری کار میکنند و شارژی هستند. این نوع باندها اکثرا قدرت بالایی ندارند و کاربرد‌ آنها محدود تر است .

نوع دیگر مستقیما به برق وصل میشوند و قدرتشان از نوع شارژی بالاتر است و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. اجاره باند در

شهرک غرب یک روش سریع برای همشهریان این منطقه میباشد.

کاربرد باند‌‌‌‌های فلش خور

از این باندها میتوان در مجالس و مهمانی ها استفاده کرد. چون علاوه بر داشتن کیفیت صدا به آسانی قابل حمل میباشد و نیازی به میکسر و سیستم‌‌‌‌های جانبی ندارد. به باند‌‌‌‌های فلش خور میکروفون نیز وصل میشود( چه به صورت بی سیم و چه با سیم ) به همین دلیل برای مجالس ترحیم و همایش‌‌‌‌های کوچک گزینه بسیار مناسبی است . علاوه بر این ها از این باند میتوان به عنوان مانیتور در اجرای برنامه ها استفاده کرد. اجاره باند در شهرک غرب

روش‌‌‌‌های وصل شدن به باند فلش خور

برای وصل شدن به این باندها و پخش موسیقی, نوازندگی, سخنرانی و …… روش‌‌‌‌های مختلفی تعبیه شده است . به این باندها USB و کارت‌‌‌‌های SD متصل میشود. این باندها به راحتی با Bluetooth کار میکنند بدون هیچ مشکلی میتوان به گوشی متصل کرد. همچنین امکان اتصال انواع کابل‌‌‌‌های XLR, TRS, Line RCA و کابل AUX برای باند فلش خور فراهم است . اجاره باند در شهرک غرب

از ویژگی‌‌‌‌های باند‌‌‌‌های فلش خوری که گرشا صوتدر اختیار مشتریان خود قرار میدهد علاوه بر داشتن مزیت‌‌‌‌های بالا دارای ویژگی تفکیک صدا نیز است که با افزایش ولوم به صورت خودکار کیفیت صدا را ثابت نگه میدارد و هیچ مشکلی ایجاد نمیشود.

اجاره باند در شهرک غرب

برای اجاره باند فلش خور از سایت دماآوران و اطلاع از قیمت ها میتوانید به صفحه اجاره باند فلش خور مراجعه فرمایید.

دماآوران علاوه بر اجاره, با ارسال اپراتور‌‌‌‌های مجرب به صورت رایگان برای سفارش‌‌‌‌های بالای صد هزار تومان خیال شما را از بابت نصب و اجرا راحت می‌کند.

اجاره باند در شهرک غرب

 

سیستم‌‌‌‌های کنفرانس کجا مورد استفاده است ؟

 

میکروفن
اجاره باند در شهرک غرب

از سیستم‌‌‌‌های کنفرانسی در این موارد استفاده می‌شود:

سالن‌‌‌‌های کنفرانس
سالن‌‌‌‌های همایش
اتاق جلسات
مراکز مطبوعاتی
کلاس‌‌‌‌های درس
در هرجایی که لازم باشد شرکت کنندگان گفتگو کنند. اجاره باند در شهرک غرب

هم اکنون سیستم‌‌‌‌های کنفرانس در سازمان‌‌‌‌های دولتی و غیر دولتی، دفاتر تجاری، هتل ها، بانک ها، موسسات آموزشی و پزشکی نصب می‌شوند.

اجاره باند در شهرک غرب

قابلیت‌‌‌‌های سیستم کنفرانسی

قرار دادن میکروفون کنفرانسی برای هر نفر در دو نوع کاربر و رئیس (در ادامه این دو نوع را توضیح میدهیم) برای امکان سخنرانی همزمان چند نفر
امکان قرار دادن دستگاه ترجمه همزمان در زمان حضور مدیران و مهمانان خارجی
تعبیه دوربین در سالن با امکان حرکت و زوم دوربین روی سخنران به این صورت که هر کاربر دکمه میکروفون را برای شروع صحبت لمس کند دوربین بهصورت خودکار به آن سمت میچرخد.
پخش یکنواخت صدا در تمام سالن
امکان رأی گیری در جلسات
امکان ضبط و ذخیره صدا و تصویر جلسه

اجاره باند در شهرک غرب

ویژگی میکروفن چیست؟

میکرفون ها در اجرای زنده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشند، چرا که اگر میکرفون شما دارای کیفیت مناسبی نباشد، حتی اگر دو بخش دیگر یعنی بلندگو ها و آمپلی فایر با کیفیت باشند، در نهایت خروجی خوبی نخواهید داشت.
میکرفون های اجرای زنده معمولا به صورت میکروفون های دستی خواهند بود که در دو نوع بی سیم و سیم دار میباشند که مدل بی سیم آنها خود دارای چند سری تک کانال و دو کانال خواهد بود که قابلیت تنظیم و تفکیک هر کانال را برای استفاده های متفاوت نظیر زکر و نوا را دارا هستند؛ البته در اجرای کنسرت ها گاها از میکرفون های هدفونی و رو گوشی نیز استفاده می شود.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *