اجاره باند

اجاره باند | فلش خور ، بلوتوث دار # اجاره باند اکتیو | ارسال و نصب رایگان09121060301

اجاره باند | فلش خور ، بلوتوث دار # اجاره باند اکتیو | ارسال و نصب رایگان09121060301اجاره باند فلش خور قیمت مناسب و ارزان  حمل و نقل رایگان بلوتوث دار به همراه اتصال از طریق کابل

اجاره باند

سیستم صوتی مجالس و مراسم های مذهبی:
معمولا همه ی ما با این نوع مجالس سر و کار داریم و بار ها دراین مجالس شرکت کرده ایم؛مجالسی مانند هیات های عزاداری ماه محرم  یا جشن ها عروسی، کنسرت ها و …. از این نوع مجالس هستند.
سیستم های صوتی قدرتمند آنها همواره در ذهن ما جا گرفتند و هنگامی صحبت از این مجالس می شود ما به طور ناخودآگاه یک صدای قدرتمند را در ذهن تصور میکنم.
این صداهای قدرتمنئ مجموعه ای از سیستم های صوتی از سه بخش اصلی میکروفن،بلندگو و آمپلی فایر تشکیل می شود.
بلند گو ها:
معمولا برای مجالسی که با اجرای زنده همراه است مانند کنسرت ها یا مجالس عزاداری از دو نوع متفاوت از بلند گو ها استفاده می شود، از تعدادی بلندگوی اکتیو برای ایجاد فضای مانیتور در جلو خواننده و تعدادی بلندگوی پسیو برای تأمین صوت سایر حاضرین در مجلس استفاده میکنند.
بلندگو های اکتیو  بلندگو های بزرگی هستند که معمولا به صورت خوابیده یا آویزان از سقف رو به روی خواننده قرار گرفته و تیم اجرا به کمک آنها صدای خود را دریافت میکنند.
بلندگو های اکتیو خود دارای آمپلی فایر بوده اند و نیازی با آمپلی دیگری ندارند و تنها با یک میکسر شروع به کار میکنند که البته این تنها مزیت این بلندگو ها نیست.
علت اصلی استفاده از بلندگوی اکتیو برای این منظور، عدم ایجاد صدای سوت و زوزه در تقابل های پژواکی می باشد که بلند گو های پسیو از این قابلیت برخوردار نیستند.
از بلندگو های پسیو نیز برای تامین صدای محیط استفاده می شود که نیاز به آمپلی دارند و خود به تنهایی کار نخواهند کرد.
رای دهید حتما
رای شما
[Total: 0 Average: 0]

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *