اجاره بخاری هرمی

اجاره بخاری هرمی

اجاره بخاری هرمی
اجاره بخاری هرمی

اجاره  بخاری ‌هرمی در فضای باز

اجاره بخاری هرمی در مورد گرمایش محیط‌ های روباز میباشد که باید گفت که هوای این فضاها دایماً در جریان است. استفاده از سیستم‌ های گرمایشی معمول در اجاره بخاری هرمی عملاً غیرممکن است، چرا که با جریان هوا، گرمای تولید شده توسط باد رانده خواهد شد.

اجاره بخاری ایستاده حتی اگر جریان باد نیز وجود نداشته باشد، طبق قوانین فیزیکی، اثرشناوری هوای گرم را دور خواهد کرد. هدف اجاره بخاری هرمی این است که اشیا یا افرادی را که از محدوده‌ی مسیرشان در اجاره بخاری هرمی عبور می‌کنند، گرم کنند. سیستم‌ های گرمایش تابشی یا گازسوز هستند یا از گرمایش الکتریکی مادون قرمز استفاده می‌کنند.

اجاره بخاری هرمی با رشد علم و فناوری دستگاه های  گرم کننده  هم از این امر آگاه بودند  و تحولات شگرفی کردند، که شامل موارد زیر است: شکل ، متریال ، میزان مصرف سوخت و میزان حرارت تولیدی می باشد.


شرکت دماآوران دارای انواع گوناگونی محصولات سیستم گرمایشی می باشد و نیاز مشتری به  گرما را پاسخ میدادند و در حوزه ی گرمای مناسب نمایشگاه ها، مهمانی ها و باغ تالار ها و … کارایی زیادی دارند.

مزایای اجاره بخاری هرمی :

,کرسی برقی,بیصدا بودن، کم حجم بودن، ایمنی عالی، مصرف سوخت کم، قابل حمل بودن، قابلیت تنظیم طول

 

اجاره بخاری هرمی

اجاره بخاری هرمی بدون دودکش قابلیت اتصال به گاز شهری (طبیعی) را دارد . کمترین قدرت توانایی حرارتی  2200 و حداکثر 3250 کیلوکالری بر ساعت است. شیر کنترل گاز  مجهز میباشد که وظیفه تنظیم فشار گاز ورودی به  را بر عهده دارد و چنانچه تغییراتی در فشار ورودی و یا دبی گاز ایجاد شود، فشار خروجی را در محدوده ای معین ثابت نگه می دارد.اجاره بخاری هرمی بدون دودکش سیستم ایمنی ODS را پشتیبانی میکند و با واژگونی ، جریان گاز را به طور کامل قطع می سازد.

مزایای اجاره بخاری ‌ هرمی

اجاره بخاری هرمی
اجاره بخاری هرمی

سیستم گرمایشی این بخاری‌ها مشابه گرمایش خورشید است. گرمای تابشی از هوا عبور کرده و اجسام جامد را گرم می‌کند.

از دیگر مزایای این بخاری‌ها قابلیت آن‌ها در تولید گرمای آنی است. این  بخاری بدون نیاز به پیش گرمایش پرهزینه، محیط را به صورت آنی گرم می‌کنند و از هزینه‌های گرمایش می‌کاهند.

مشخصه‌ای  را پرطرفدار می‌کند، کاهش هزینه‌های گرمایشی است. به دلیل اینکه بخاری‌های تابشی تنها محدوده‌ی مشخص مورد نظر را گرم می‌کنند، از اتلاف گرما جلوگیری کرده و شما تنها هزینه‌ی گرم کردن مکان مورد نظرتان را پرداخت می‌کنید. هم‌چنین با انتخاب این  سرمایه ی شما تنها صرف خرید تعداد محدودی  خواهد شد که برای گرم کردن محدوده‌ای مشخص کافی خواهند بود.

از دیگر نکات مثبت این است که حین گرم کردن محیط صدایی تولید نمی‌کنند. به این دلیل که  اجزای متحرکی ندارند، بی صدا بوده و آلودگی صوتی ایجاد نمی‌کنند.  برای مکان‌ هایی که مشکل سروصدا دارند، گزینه‌ای عالی برای انتخاب به شمار می‌روند.

با استفاده از این اجاره بخاری هرمی  می‌توانید فضای بیرون را به محیطی مطبوع برای سروغذا و دیگر فعالیت‌ها تبدیل کنید.  به آسانی نصب می‌شوند، ایمن هستند، و یکی از پرکاربردترین سیستم‌های گرمایشی روز برای فضاهای باز به شمار می‌آیند. برخلاف بخاری‌های گازسوز معمولی، این بخاری‌ها به نگهداری و مراقبت زیادی نیاز ندارند.

 

اجاره بخاری هرمی بر طبق استاندارد های زیست محیطی طراحی شده اند و به محیط زیست آسیب نمی‌رسانند. حتی در روزهای بسیار سرد سال، در بخاری هرمی می‌توانید گرمای ساطع شده را به صورت مستقیم دریافت و احساس کنید. هم ‌چنین به دلیل ضد آب بودن، استفاده در روزهای بارانی نیز مقدور می‌باشد.

در اجاره بخاری هرمی به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

در  بخاری هرمی برای خانه خود باید به این نکته نیز توجه کنید که اگر می خواهید از نظر بهینه سازی مصرف سوخت بخاری قابلیت بیشتری داشته باشد،باید بسته به بزرگی یا کوچکی خانه خود از نقاط مختلف منزل استفاده کنید، چرا که برای گرمایش  در  بخش محدودی از فضای ساختمان، کاربرد موثر دارد.بنابراین یکی از مهم‌ترین فاکتورهای انتخاب ، درنظر گرفتن متراژ خانه که قرار است  ، گرمابخش آنجا باشد است پس باید در نظر بگیرید که هرگز نباید یک بزرگ را برای یک محیط کوچک تهیه کرد و همچنین تهیه یک اجاره بخاری هرمی کوچک برای فضایی بزرگ اشتباه است.

 

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.