اجاره بخاری گازی و صنعتی

اجاره بخاری گازی و صنعتی

اجاره بخاری گازی و صنعتی
اجاره بخاری گازی و صنعتی

با توجه به شروع فصل سرما ، اجاره  بخاری گازی و صنعتی  جدید می تواند لحظات خوبی را در این شرایط سرد برای شما فراهم کند. از بخاری های همرفتی تا رادیاتور، از بخاری های مخزن دار تا رادیواتورهای اینرسی گرمایی، خیلی ساده ممکن است در اجاره سیستم گرمایشی جدید دچار سردرگمی شوید. گرم کردن خانه و محل کار در فصل زمستان نباید به یک هزینه سنگین برای شما تبدیل شود و اگر چه اجاره بخاری گازی و صنعتی هیچ بخاری بدون هزینه نیست اما برخی ارزان تر، مقرون به صرفه تر و کارآمدتر از دیگر انواع هستند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با انواع بخاری ها و مزایا و معایب هر یک و نکته هایی که هنگام اجاره بخاری باید به آن ها توجه داشته باشید آشنا کنیم.

اجاره بخاری گازی و صنعتی
اجاره بخاری گازی و صنعتی

بخاری های با قابلیت ذخیره گرما

بخاری های با توانایی ذخیره گرما از مواد مقاوم به گرما ساخته شده اند. این بخاری ها چنان در حفظ گرما کارآمد هستند که گرمایی که در طول شب جمع می کنند را در طول روز بعد و بدون نیاز به مصرف انرژی آزاد می کنند. بخاری های با قابلیت ذخیره گرما به همان روش رادیاتورهای اینرسی مدرن عمل می کنند: آن ها گرمایی که قبلاً ذخیره کرده اند را بعداً منتشر می کنند. تنها تفاوت این است که این نوع بخاری ها ظرفیت ذخیره گرمایی بیشتری نسبت به رادیاتورهای اینرسی معمولی دارند.

بخاری گازی با دودکش

در قدیم که وسایل گرمایشی جدید مانند انواع  پکیج و  شوفاژ  و سیستم‌های تهویه هوا مرکزی وجود نداشت، در بیشتر خانه‌ها لوله‌های دودکش تعبیه می‌شد که نصب و راه اندازی بخاری های گازی با دودکش را به راحتی میسر می‌ساخت.

در این شرایط خرید و راه اندازی بخاری های گازی با دودکش می توانست بهترین انتخاب باشد. البته در نصب و راه اندازی بخاری های گازی با دودکش نیز باید استانداردهای لازم را رعایت کرد.

یکی از مهمترین موارد در راه اندازی این بخاری ها توجه به ارتفاع سوراخ لوله بخاری است که در ارتفاع درستی نصب  شده باشد، نکته بعدی نصب صحیح لوله گاز و اطمینان از باز بودن لوله های دودکش بخاری است زیرا اگر دودکش به خوبی کار نکند گاز مونواکسید کربن ایجاد شده که گازی بی‌رنگ وبی‌بو است، به راحتی می‌تواند منجر به مرگ  شود.

از سایر موارد مهم در راه اندازی بخاری گازی با دودکش نیز بررسی خروجی لوله دودکش بخاری و مجهز بودن آن به کلاهک است، زیرا در صورتی که لوله خروجی مجهز به کلاهک نباشد می تواند منجر به برعکس شدن جریان خروجی گاز مونواکسید کربن به داخل منزل یا محل کار شده و خطرات جبران ناپذیری را منجر شود.اجاره بخاری گازی و صنعتی

بخاری های بسیار بزرگ و صنعتی چیست؟

امروزه بخاری گازی و صنعتی یکی از بهترین دستگاه های گرمایشی برای محیط های بزرگ بسیار مناسب می باشد. محیط هایی همچون، کارخانه ها، مراکز تولیداتی، ادارات، سوله ها، سالن ها و دیگر مکان ها بسیار کاربرد دارد.

این نوع سیستم گرمایشی که به هیتر صنعتی هم معروف می باشد. دارای اندازه، ظرفیت و مدل های مختلفی است که باید بسته به متراژ محیط خریداری شود.اجاره بخاری گازی و صنعتی

 

انواع بخاری صنعتی 

بخاری صنعتی، گرمایش و حرارت را با مصرف سوخت های گاز، گازوئیل، نفت یا انرژی الکتریسیته تولید می کنند. و سپس این حرارت را از سه روش رسانش، تابش و همرفت انتقال می دهد. که با توجه به روش کار و نحوه انتقال گرما در مدل های مختلفی تولید  می شود.بخاری گازی و صنعتی

طرز کار بخاری صنعتی گازی

بخاری گازی و صنعتی
بخاری گازی و صنعتی

معروف ترین نوع بخاری گازی و صنعتی، هیتری می باشد. ک این مدل از دستگاه گرمایشی با سوخت گاز کار می کند.

در این نوع هیتر صنعتی، هنگامی که مشعل ، روشن می شود؛ حرارت ایجاد شده به داخل کوره روانه می شود.

سپس از طریق رفت و برگشت حرارت به لوله ای که در انتهای کوره قرار دارد، حرارت بیشتر می شود.

تعداد این لوله ها بسته به ظرفیت کوره بین ۱۸ تا ۳۴ عدد می باشد. بعد از ایجاد حرارت از طریق فن، هوای اطراف را گرم می کند.بخاری گازی و صنعتی

بخاری گازی و صنعتی 09121030603

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.