بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.

بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی


اجاره انواع بخاری دماآوران : اجاره بخاری انرژی، اجاره بخاری صنعتی، اجاره هیترگازی و صنعتی، هیتر گازی برای گرمایش فضاهای تجاری مانند : فروشگاه ، مراکز خرید ، نمایشگاه ، حسینیه و مساجد ، کارگاه های آموزشی ، کتابخانه ، سالن غذاخوری ، سالن انتظار درمانگاه و بیمارستان مناسب است .

 

 

انواع بخاری

 

بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.
بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.


بخاری گازی


 
از بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی رایج‌ترین گونه های وسایل گرمایشی بخاری گازی میباشد که در بیشتر منزل­ها دیده می‌شود. سال‌های متعددی از ورود بخاری گازی به منزل‌های ایرانی گذشته است و تنوع متعددی در ظاهر این محصول ها وجود دارد.انواع بخاری صنعتی و خانگی به شرح زیز می باشد.
بخاری گازی چندین نوع دارد: زمینی، دیواری، با دودکش و بدون دودکش. ما معمولا شکل زمینی آن را به­ عنوان بخاری گازی می شناسیم که از سایر سبک‌ها محبوب‌تر میباشد. این سبک، گرمای مطبوع و مناسبی برای فضای بزرگ منزل‌ها به ­وجود میاورد و انواع بخاری ارزان میباشد.

در گذشته که سیستم‌های گرمایشی این چنین توسعه یافته نشده بود و خبری از

 

 پکیج و شوفاژها نبود، در دیوار منزل‌ها لوله‌های دودکش تعبیه می شد. از سبک دیواری آن هم برای فضاهای کوچکتر استفاده می‌کنند. چرا که گرمای کمتری تولید می‌کنند و فضای کمتری اشغال می‌کنند. در نصب بخاری‌های دیواری می بایست دقت فراوانی داشت و تمام نکات ایمنی را در کل وسایل برقی مانند ماکروفر، ماشین ظرفشویی و آون توستر رعایت کرد.

در مکان‌هایی که جریان هوا وجود داشته باشد، قابلیت و امکان به کار گیری از بخاری‌های بدون دودکش آماده میباشد. جریان هوا بسیار مهم میباشد به دلیل آنکه در غیر این ­صورت به­ دلیل پایین آمدن اکسیژن احتمال گازگرفتگی و مسمومیت زیاد میگردد.


بخاری برقی

بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.
بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.در مواردی که در دفتر کار و یا این که هر جای دیگری احساس سرما می کنید، صرفا بابهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی  یک بخاری برقی کوچک و اتصال دوشاخه آن به پریز برق می‌توان گرما را احساس کرد. دقیقا همین نکته بخاری برقی را از سایر گونه های بخاری متمایز می‌نماید. قابل حمل بودن و جابه‌جایی آسان آن مزیتی بسیار قابل توجه است . اما این نوع بخاری برای فضاهای بزرگ مناسب نیست، چرا که قدرت گرمایش ضعیفی دارند و اگر ابعاد بزرگتری از آن را بخواهید، جدای از هزینه برق بسیار بالا خطراتی نیز به­ دنبال دارااست.

میان بخاری برقی های موجود در بازار که به لحاظ قیمتی مطلوب می باشند، دو نوع وجود دارد: بخاری برقی فن دار و بخاری برقی تابشی.


بخاری برقی فن دار


در این نوع یک فن در قسمت جلوی المنت قرار می گیرد تا با گردش هوا گرمای المنت‌ها را به خارج جابجایی دهد و محیط اطراف بخاری را گرم نماید. ترموستات و سنسورهای به ­کار رفته در آن باعث می شود بعد از ساخت گرما، به­ شکل خود کار خاموش خواهد شد. لازم به‌بیان میباشد با وجود امنیت بالایی که‌این بخاری‌ها دارا‌هستند، در فضای مرطوب نباید از آن استفاده نمود.


بخاری برقی تابشی


در زمان تابش المنت به­ خاطر وجود سطح صیقلی پشت المنت‌ها انرژی گرمایی تولید گردیده در فضا منعکس می شود. در واقع انرژی برقی به انرژی تابشی تبدیل می گردد. حسن این بخاری نسبت به بخاری های برقی بزرگ، مصرف برق کمتر آن است .بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.


بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.
بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.


بخاری پاسیو


در فضای باز کافه‌ها و رستوران‌ها در فصل سرما استفاده بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی از نوعی بخاری را شاهد هستیم که در حیاط‌ها، باغ‌ها، روف گاردن، آلاچیق و به­ طور کل هر نوع فضای بازی قابل استفاده میباشد. این بخاری‌ها قابلیت و امکان استفاده از هوای آزاد در روزهای سرد را در کنار گرمایی مطبوع فراهم می‌نماید و در فصول گرم با خرید پنکه این مورد برطرف می گردد تا بتوانیم از زیبایی‌های پاییز و زمستان لذت ببریم. بخاری چتری اسم دیگر این نوع بخاری میباشد.

در قسمت بالای بخاری مشعلی جای دارد که گاز مایع را می‌سوزاند. به دور تا دور بخاری ورقه فلزی سوراخ داری وجود دارد که گرمای شعله‌های آتش را به خارج می رساند. این سبک از وسایل گرمایشی به‌راحتی حمل و نصب می شود. از ایمنی بالایی برخوردار‌است و در عین حال مصرف سوخت کمی دارد. علاوه بر اینکه کم صداست، فضای متعددی را هم اشغال نمی‌کند، براین اساس طرفداران بسیار برای خود دست و پا کرده است.


بخاری صنعتی


بخاری صنعتی در فضاهای بزرگی همانند رستوران‌ها، مدرسه ها، تالار‌های ورزش و… استفاده می‌شود. نحوه عملکرد آن به این صورت میباشد که با احتراق کامل و با وجود فن، گرما را به­شکل وزش باد به خارج می‌فرستد.بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.


بخاری نفتی


این نام شاید برای نسل تازه مقداری غریب باشد، البته در گذشته استفاده از این نوع بخاری ها بسیار رایج بود. امروزه نیز در بخش ها و جای ‌هایی که دسترسی به گاز و برق نیست، از بخاری‌های نفتی استفاده می‌گردد. این سبک میتواند بسیار خطرناک باشد، ولی با وجود بعضی تجهیزات جانبی، می‌توان ایمنی آن را بالا ‌برد.

مجهز بودن به سیستم تهیه سوخت یا به عبارتی کاربراتور یکی از موارد ایمنی در بخاری‌های نفتی میباشد. همین­طور دوری مخزن سوخت از بخش کوره بسیار مورد اهمیت میباشد و در غیر این­ صورت بایستی به صورت اصولی عایق کاری گردد. در نظر داشته باشید که وجود دودکش استاندارد با اتصالات ایمنی بسیار ضروری میباشد.

بهترین و جدیدترین سیستمهای گرمایشی از جمله انواع بخاری های انرژی.

آگهی اجاره بخاری ما در دیوار را مشاهده کنید

 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *